Masivní Rozkládací postel TANDEM Luke


Nové

Skladem

Designová edice s využitím prostoru na 400 %
Zajímavě propracovaná velká postel, pohodlná sedačka, praktické odkládací prostory a široká lenoška, to vše je možné pořídit zakoupením multifunkční rozkládací postele Tandem Luke Plus.
Rozkládací postel v moderním odlehčeném designu je vyrobena z přírodního bukového dřeva a nabízí možnost využít prostor jejího umístění až na 400 %.

Více informací

23 916 Kč

  • Ano
  • Ne

Tandem Luke Plus – rozkládací postel

Designová edice s využitím prostoru na 400 %
Zajímavě propracovaná velká postel, pohodlná sedačka, praktické odkládací prostory a široká lenoška, to vše je možné pořídit zakoupením multifunkční rozkládací postele Tandem Luke Plus.
Rozkládací postel v moderním odlehčeném designu je vyrobena z přírodního bukového dřeva a nabízí možnost využít prostor jejího umístění až na 400 %. Je výbornou variantou zejména do menších bytů, kde je potřeba využít každý metr a přitom zachovat elegantní a vzdušný vzhled interiéru. Tandem Luke Plus je kvalitní Český výrobek s nadstandardně dlouhou zárukou.

Pohodlná sedačka
K Tandemu Luke Plus je možné zakoupit patentovanou zkosenou matraci, kterou je možné využít jako pohodlnou opěru při sezení a získat tak sedačku vhodnou i na časté a dlouhodobé sezení.
Standartní spací plocha
Tandem Luke Plus můžete používat jako pohodlné jednolůžko nebo ho jednoduchým způsobem rozložit a získat dostatečně velkou spací plochu 170x200 cm, která je určena pro dvě osoby. Rozkládání a skládání postele je díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu snadné a rychlé.
Široká lenoška
V případě potřeby můžete postel během pár sekund jednoduchým způsobem upravit na lenošku a vychutnat si extra pohodlí při čtení, studiu nebo sledování filmů.
Velký úložný prostor
Rozkládací postel Luke Plus nabízí možnost zakoupení úložného prostoru v podobě jedné dlouhé zásuvky, kterou je možné lehce vysouvat.

Tandem Luke Plus patří do designové edice, díky které získáte vysoce kvalitní a důmyslně propracovanou postel vhodnou na každodenní rozkládání. Její multifunkční využití zajistí svým uživatelům příjemné ležení, pohodlné sezení, dostatek úložného prostoru a jedinečné lenošení na extra velkém prostoru. Vhodně doplní interiér dětského pokoje, ložnice nebo pokoje studentů.

Lamelový rošt
Součástí postele Tandem Luke Plus je rozkládací kvalitní lamelový rošt, který zajistí pohodlné, vzdušné a zdravé ležení. Nosnost každého roštu je 100 kg.

Dvě varianty provedení
Rozkládací postel je možné objednat s praktickým úložným prostorem nebo využít odlehčené varianty bez úložného prostoru.

Výběr rozměrů postele a doplňků
Tandem Luke Plus nabízí možnost využít plnohodnotné jednolůžko, rozložit postel na lenošku nebo na klasickou, velmi pohodlnou šíři dvoulůžka. K rozkládací posteli je možné zakoupit další volitelné prvky ze stejného materiálu, jako jsou noční stolky, komody nebo skříně a dokonale tak sladit vzhled interiéru.

Přírodní dřevo - kvalitní materiál se zárukou 25 let
Stabilní a velmi pevná konstrukce rozkládací postele Tandem Luke Plus se vyrábí z přírodního bukového dřeva jádrový cink. Bukové dřevo je možné mořit na deset různých odstínů, podle vašich potřeb. Materiál má tloušťku 40 mm a na postel z tohoto vysoce kvalitního dřeva je poskytnuta prodloužená záruka 25 let.

Výběr matrace a čalounění
K rozkládací posteli Luke Plus můžete vybírat ze 14 typů matrací, včetně matrace se speciální zkosenou opěrkou pro pohodlné sezení, vyrobené speciálně pro BMB Tandemy.
Čalounění matrace je možné volit v klasickém potahu nebo vybírat ze tří druhů různých potahových látek, z nichž každý druh obsahuje sedm barevných odstínů.

  • Typ: Rozkládací
  • Materiál: Masivní dřevo - Jádrový buk
  • Rošt: Nutno dokoupit
  • Úložný prostor: Nutno dokoupit

12 other products in the same category: