Rozkládací postel TANDEM Plus


Nové

Matrace nejsou v ceně!
Úložný prostor není v ceně!

Tandem Plus umožňuje získat po rozložení spací plochu 170x200 cm a díky lamelovému roštu tak vytváří plnohodnotnou postel, která vám zajistí zdravé ležení. Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná. 

Více informací

23 578 Kč

  • Rovné
  • Oblé
  • Ano
  • Ne

Tandem Plus – rozkládací postel

Využití prostoru na 400 %

Potřebujete doma velkou postel, pohodlnou sedačku, odkládací prostory a širokou lenošku? Myslíte si, že na všechen tento nábytek máte málo místa? Nabízíme vám řešení!
Rozkládací postel v moderním designu nabízí možnost využít prostor jejího umístění na 400 %. Je skvělou volbou zejména do menších bytů, kde je potřeba využít každý metr a přitom zachovat elegantní a vzdušný vzhled interiéru.

Plnohodnotná postel

Tandem Plus umožňuje získat po rozložení spací plochu 170x200 cm a díky lamelovému roštu tak vytváří plnohodnotnou postel, která vám zajistí zdravé ležení. Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná.

Pohodlná sedačka

Tandem Plus je možné využít jako pohodlnou sedačku. Díky patentované zkosené matraci je i dlouhodobé sezení na rozkládací posteli maximálně pohodlné.

Široká lenoška

V případě potřeby můžete postel během pár sekund jednoduchým způsobem upravit na lenošku a vychutnat si extra pohodlí při čtení, studiu nebo sledování filmů.

Velký úložný prostor

Tandem Plus nabízí možnost dokoupit velký úložný prostor v podobě jedné dlouhé zásuvky, kterou je možné snadno vysouvat.

Tandem Plus je postel vhodná na každodenní rozkládání, která zajistí svým uživatelům plnohodnotné zdravé ležení, pohodlné sezení, dostatek úložného prostoru a jedinečné lenošení na extra velkém prostoru. Vhodným způsobem doplní interiér ložnice i dětského nebo studentského pokoje.

Výběr čel nebo područek

Multifunkční řešení tandemu nabízí možnost vybrat si podle vašeho uvážení či možností tu nejlepší variantu právě pro vás. Podle umístění v interiéru můžete u postele volit vysoká boční čela, područky nebo vybrat variantu zcela bez područek. Pokud bude tandem umístěný u zdi, je možné volit pouze jedno čelo nebo jednu područku.

Lamelový rošt v ceně postele

Součástí postele Tandem Plus je rozkládací lamelový rošt, který zajistí zdravé, pohodlné a vzdušné ležení. Nosnost každého roštu je 110 kg.

Možnost dokoupení úložného prostoru

Úložný prostor k tandemu Plus tvoří jedna dlouhá zásuvka, která nabízí možnost praktického a hygienického uložení lůžkovin.

Výběr rovných nebo zaoblených čel

Tandem Plus nabízí možnost výběru rovných nebo zaoblených rohů čel. Rovná čela jsou ideální do moderních interiérů zařízených v rovných liniích, zakulacená čela jsou praktickou volbou zejména do dětských pokojů.

Výběr materiálu

Kostru rozkládací postele je možné vybrat ze dvou materiálů. Zákazníci, kteří preferují přírodní materiály, mohou volit masivní dřevo v bukovém provedení, v různých odstínech moření. Na tento materiál poskytujeme prodlouženou záruku 25 let. Ostatní uživatelé mohou vybírat ze široké nabídky dekorů imitace přírodního dřeva, na které je poskytnuta prodloužená záruka 10 let. Čalounění tandemu je možné vybírat z více než 20 různých potahových látek.

  • Typ: Rozkládací
  • Materiál: Imitace masivního dřeva
  • Rošt: Lamelový
  • Úložný prostor: Nutno dokoupit

12 other products in the same category: