COMFORT - BMB, MATRACE PRO ROZKLÁDACÍ LŮŽKA TANDEM


Nové

Matrace COMFORT velmi komfortní matrace z moderních a kvalitních materiálů. Dolní část z kvalitní PUR pěny a horní část je kombinace komfortní HR pěny a visco pěny s paměťovým efektem + profil 7 zón (komofort a vzdušnost). Matrace je z jedné strany velmi komfortní a zdruhé strany je středně tvrdá.  Matrace má tvrdost č.3, výška 16 cm, nosnost 130 kg

Více informací

5 787 Kč

Matrace COMFORT velmi komfortní matrace z moderních a kvalitních materiálů. Dolní část z kvalitní PUR pěny a horní část je kombinace komfortní HR pěny a visco pěny s paměťovým efektem + profil 7 zón (komofort a vzdušnost). Matrace je z jedné strany velmi komfortní a zdruhé strany je středně tvrdá. Matrace má tvrdost č.3, výška 16 cm, nosnost 130 kg

Čalouněné potahy matrací jsou nesnímatelné. Snímatelné provedení lze objednat za příplatek 399,-

Konstrukce matrace a její výška jsou ideální pro použití do lůžek Tandem – matrace je vhodná na sezení i ležení a v lůžku Tandem ji lze použít jak pro sedák, tak i opěrák.

Matrace pro účel opěráku je půlená se šikmým nebo s rovným řezem. Šikmý řez půlené matrace umožňuje ergonomicky správný sklon opěráku a nabízí tak pohodlné sezení. Rozložená matrace pak nabízí kvalitní ležení i v místě šikmého napojení obou polovin.

Matrace pro lůžka Tandem je možno objednat v klasickém potahu New Jersey nebo v čalouněném provedení. 

Potah New Jersey obsahuje 53% vláken tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Je vyroben ze dvou samostatných polovin spojených zipem po celém obvodu matrace – jeho údržba je tak jednodušší.

U matrací pro lůžka Tandem má opěrák skryté zipy ze spodní šikmé strany a spojovací zip pro zajištěni obou polovin opěradla do jednoho celku. Potah New Jersey je možno prát do 60 °C.

TECHNICKÉ PARAMETRY:


Materiál: PUR pěna

Nosnost matrace: do 130 kg

Výška matrace: 16 cm

Tuhost matrace: 3 (středně tuhá)

Snímatelný potah: ano

Potah:New Jersey (bez příplatku)

Snímatelný potah:ano

Čalounění - látky s příplatkem:Verona, Bombay
čalounění nesnímatelný potah

Praní:do 60 °C

Možnost atypických rozměrů: ano

Záruka:2 roky

6 other products in the same category: