PLUS - BMB, MATRACE PRO ROZKLÁDACÍ LŮŽKA TANDEM


Nové

Skladem

Matrace PLUS ze dvou vrstev: PUR pěna a vrchní vrstva z komfortní HR pěny, která zlepšuje kopírovatelnost - 7 zónová matrace Vám zaručí pohodlný spánek. Potěší zákazníky, kteří mají reaději středně tvrdou matraci. Matrace má tvrdost č.3, výška 16 cm, nosnost 130 kg

Více informací

4 783 Kč

Matrace PLUS ze dvou vrstev: PUR pěna a vrchní vrstva z komfortní HR pěny, která zlepšuje kopírovatelnost - 7 zónová matrace Vám zaručí pohodlný spánek. Potěší zákazníky, kteří mají reaději středně tvrdou matraci. Matrace má tvrdost č.3, výška 16 cm, nosnost 130 kg

Čalouněné potahy matrací jsou nesnímatelné. Snímatelné provedení lze objednat za příplatek 399,-

Konstrukce matrace a její výška jsou ideální pro použití do lůžek Tandem – matrace je vhodná na sezení i ležení a v lůžku Tandem ji lze použít jak pro sedák, tak i opěrák.

Matrace pro účel opěráku je půlená se šikmým nebo s rovným řezem. Šikmý řez půlené matrace umožňuje ergonomicky správný sklon opěráku a nabízí tak pohodlné sezení. Rozložená matrace pak nabízí kvalitní ležení i v místě šikmého napojení obou polovin.

Matrace pro lůžka Tandem je možno objednat v klasickém potahu New Jersey nebo v čalouněném provedení. 

Potah New Jersey obsahuje 53% vláken tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Je vyroben ze dvou samostatných polovin spojených zipem po celém obvodu matrace – jeho údržba je tak jednodušší.

U matrací pro lůžka Tandem má opěrák skryté zipy ze spodní šikmé strany a spojovací zip pro zajištěni obou polovin opěradla do jednoho celku. Potah New Jersey je možno prát do 60 °C.

TECHNICKÉ PARAMETRY:


Materiál: PUR pěna

Nosnost matrace: do 130 kg

Výška matrace: 16 cm

Tuhost matrace: 3 (středně tuhá)

Snímatelný potah: ano

Potah:New Jersey (bez příplatku)

Snímatelný potah:ano

Čalounění - látky s příplatkem:Verona, Bombay
čalounění nesnímatelný potah

Praní:do 60 °C

Možnost atypických rozměrů: ano

Záruka:2 roky

6 other products in the same category: