Postel KARLO Art


Nové

Romantické provedení dřevěné postele Karlo Art splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace.

Více informací

10 825 Kč

  • Rovné
  • Oblé

Postel Karlo Art

Skvělý poměr ceny a užitných vlastností
Romantické provedení dřevěné postele Karlo Art splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitní a účelovou postelí české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. Vyšší lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Design do romanticky laděného interiéru
Postel Karlo Art je propracována do nejmenšího detailu. Oblá linie čela postele vytváří pocit harmonie a něžných tvarů, které krásně doplní zejména romanticky laděný interiér. Obloukové čelo nejlépe vynikne v bílé barvě nebo ve světlých odstínech. Postel Karlo Art také nabízí možnost volit ze dvou typů čel. Jedno provedení zcela rovné a druhé má zaoblené rohy předního i zadního čela (pro větší bezpečí vašeho domova).

Vysoce kvalitní materiál s dlouhou zárukou
Postel Karlo Art je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, podle vašeho výběru - z masivního bukového dřeva o tloušťce 40 mm nebo z laminované dřevotřísky, která má tloušťku 32 mm. Oba materiály poskytují lůžku stabilní a pevnou konstrukci. V případě imitace dřeva jsou hrany materiálu opatřeny ABS hranou odolnou proti mechanickému poškození. Na výrobek z imitace masivního dřeva je poskytována záruka 10 let a na masivní dřevo je záruka prodloužena na 25 let.

3 délky lehací plochy
Rozměr postele Karlo Art je možné vybírat v jedné šíři a třech délkách lehací plochy. Bez problémů si tedy vyberou i uživatelé vyššího vzrůstu, kteří ocení pohodlné a nerušené spaní na dostatečně širokém i dlouhém lůžku.

Speciálně vybraný rošt a matrace
K lůžku nabízíme i velký výběr roštů a matrací, proto vám postel můžeme dodat také jako komplet. Rošty a matrace byly vybrány specialistou přes zdravý spánek a máte tak jistotu, že symbióza zvolených roštů a matrací bude fungovat na 100 %.

Možnost dokoupení úložného prostoru
K posteli Karlo Art je možné zakoupit celoplošný úložný prostor nebo vybrat z několika variant úložných prostorů v podobě zásuvek na kolečkách.

Samonosná střednice u postele z masivního dřeva
Postel Karlo Art v masivním provedení disponuje dokonale pevnou konstrukcí, která je ještě navíc zpevněná samonosnou střednicí. Tato střednice zajišťuje perfektní stabilitu postele. Při správném výběru roštů je postel Karlo z masivního dřeva zárukou bezpečného a pohodlného spánku i pro osoby s nadváhou.

Široká nabídka barevných dekorů
Podle druhu materiálu můžete vybírat postel Karlo Art ze dvanácti dekorů imitace přírodního dřeva a z deseti druhů moření masivního přírodního dřeva.

Samozřejmostí je nabídka nejrůznějších doplňků, komod, nočních stolků, skříní, přistýlek i úložných prostorů, které vhodně doplní váš interiér. Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na kvalitní posteli,

  • Typ: Pevná
  • Materiál: Imitace masivního dřeva
  • Rošt: Nutno dokoupit

29 other products in the same category: