Masivní Postel KARLO Klasik


Nové

Skladem

Moderní design postele Karlo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvoulůžkem české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. 

Více informací

10 596 Kč

  • Rovné
  • Oblé

Postel Karlo Klasik

Vynikající poměr ceny a užitných vlastností
Moderní design postele Karlo splňuje všechny požadavky na vybavení ložnice či studentského pokoje kvalitním a účelovým dvoulůžkem české výroby. Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. Vyšší lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

Design do každého interiéru
Postel Karlo Klasik je propracována do nejmenšího detailu. Rovné linie postele vytváří pocit harmonie a vzdušného provedení, které krásně doplní libovolný interiér domova.
Postel Karlo také nabízí možnost volit ze dvou typů čel. Jedno provedení zcela rovné a druhé má zaoblené rohy předního i zadního čela (pro větší bezpečí vašeho domova).

Vysoce kvalitní materiál s dlouhou zárukou
Postel Karlo Klasik je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, podle vašeho výběru - z masivního bukového dřeva o tloušťce 40 mm nebo z laminované dřevotřísky, která má tloušťku 32 mm. Oba materiály poskytují lůžku stabilní a pevnou konstrukci. V případě imitace dřeva jsou hrany materiálu opatřeny ABS hranou odolnou proti mechanickému poškození, proto si povrch zachovává stálý vzhled po desítky let. Na výrobek z imitace masivního dřeva je poskytována záruka 10 let a na masivní dřevo je záruka prodloužena na 25 let.

5 šířek postele a 3 délky lehací plochy
Rozměr postele Karlo Klasik je možné vybírat v pěti šířkách a třech délkách lehací plochy. Bez problémů si tedy vyberou i uživatelé vyššího vzrůstu, manželé, studenti nebo senioři. Všichni ocení pohodlné a nerušené spaní na dostatečně širokém i dlouhém lůžku.

Speciálně vybraný rošt a matrace
K lůžku nabízíme i velký výběr roštů a matrací, proto vám postel můžeme dodat také jako komplet. Rošty a matrace byly vybrány specialistou přes zdravý spánek a máte tak jistotu, že symbióza zvolených roštů a matrací bude fungovat na 100 %.

Samonosná střednice u postele z masivního dřeva
Postel Karlo Klasik v masivním provedení disponuje dokonale pevnou konstrukcí, která je ještě navíc zpevněná samonosnou střednicí. Tato střednice zajišťuje perfektní stabilitu postele. Při správném výběru roštů je postel Karlo z masivního dřeva zárukou bezpečného a pohodlného spánku i pro osoby s nadváhou.

Široká nabídka barevných dekorů
Podle druhu materiálu můžete vybírat postel Karlo Klasik ze dvanácti dekorů imitace přírodního dřeva a z deseti druhů moření masivního přírodního dřeva.

Možnost dokoupení úložného prostoru
K posteli Karlo Klasik je možné zakoupit celoplošný úložný prostor nebo vybrat z několika variant úložných prostorů v podobě zásuvek na kolečkách.

Samozřejmostí je nabídka nejrůznějších doplňků, komod, nočních stolků, skříní i přistýlek, které vhodně doplní váš interiér. Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na kvalitní posteli, která získala

  • Typ: Pevná
  • Materiál: Masivní dřevo - Jádrový buk
  • Rošt: Nutno dokoupit

29 other products in the same category: